Złoża Kariery 

Celem programu Złoża Kariery jest umożliwienie studentom i absolwentom wszystkich kierunków studiów (z wyjątkiem kierunków branżowych – patrz: Program GeoTalent)  zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej spółce o wieloletniej tradycji, obecnej w indeksie giełdowym największych polskich firm (WIG 20). W ramach programu oferujemy praktyki w wybranych Departamentach Centrali Spółki i Oddziale Obrotu Hurtowego oraz możliwość uczestnictwa w wydarzeniach o charakterze edukacyjnym, wspierających proces budowy ścieżki kariery.

 

PRAKTYKI

Aplikuj na praktyki w PGNiG SA i ucz się od najlepszych

Zapraszamy wszystkich studentów i zeszłorocznych absolwentów do aplikowania na 3-miesięczne płatne praktyki w wybranych działach Centrali PGNiG SA i Oddziale Obrotu Hurtowego w Warszawie. Przewidywany termin rozpoczęcia praktyk to 01.08.2017 r.

W ramach II edycji Złóż Kariery prowadzimy rekrutację do Działów zlokalizowanych w następujących obszarach:

 

 

Uwaga:
Maksymalnie można aplikować do 3 działów. Składane aplikacje muszą zawierać CV opatrzone własnoręcznym podpisem.

Regulamin rekrutacji na praktyki dostępny jest TUTAJ

 

PIĄTKI Z PGNIG

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o prowadzonej rekrutacji i sprawdzić czy warto aplikować, zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym w dniu 02.06.2017r. w godzinach 12.00-15.30.

Wydarzenie będzie składało się z krótkich prezentacji na temat wszystkich działów, które biorą udział w rekrutacji oraz sesji otwartej, podczas której wszyscy chętni będą mogli bezpośrednio porozmawiać z opiekunami praktyk. Będzie to także świetna okazja do tego, by dowiedzieć się więcej o założeniach Programu „Złoża Kariery”.

Tego dnia czeka na Was wyjątkowa atrakcja - gra terenowa realizowana na zabytkowym terenie PGNiG SA, organizowana w klimacie przedwojennej Warszawy pod hasłem „Odkręć kurek historii”.
Jej uczestnicy wyruszą w podróż po fascynujących i często zaskakujących dziejach Gazowni Warszawskiej. W niedostępnych na co dzień miejscach takich jak schron przeciwatomowy, zabytkowa Wieża Ciśnień czy wnętrze komina czekać będą na nich zadania, które przekażą w atrakcyjnej formie blisko 130-letnią historię kompleksu przy ulicy Marcina Kasprzaka 25 w Warszawie.

Gra zostanie rozegrana w 2 turach w godzinach 09.00 oraz 15.30 i potrwa ok. 2,5 h.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zapisy na spotkanie informacyjne i grę (opcjonalnie) są prowadzone TUTAJ.

Zasady organizacyjne gry są dostępne TUTAJ

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z poprzedniego spotkania informacyjnego, które miało miejsce w dniu 13.01.2017 r.