Analitycy

Wszelkie prognozy i raporty analityczne publikowane przez analityków domów maklerskich są ich własnością i nie podlegają zatwierdzeniu lub weryfikacji przez PGNiG oraz zarząd spółki. Poniższa lista zawiera nazwiska znanych PGNiG analityków, lecz może ona być niekompletna. PGNiG nie przesyła analiz i raportów analitycznych udostępnionych przez którykolwiek z domów maklerskich.

Dom maklerski Kraj Dane kontaktowe
BDM Polska

Krzysztof Pado
T   +48 32 208 14 32
E   pado@bdm.com.pl

Citigroup / DM Banku Handlowego Polska

Piotr Dzięciołowski
T   +48 22 690 35 44
E   piotr.dzieciolowski@citi.com

DM BGŻ BNP Paribas Polska

Jerzy Nikorowski
T +48 22 507 52 71
E   jerzy.nikorowski@bnpparibas.pl

DM BOŚ Polska

Łukasz Prokopiuk
T   +48 22 504 32 59
E  l.prokopiuk@bossa.pl

DM BZ WBK   zmiana analityka
DM PKO SA Polska

Tomasz Kasowicz
T   +48 22 521 79 41
E   tomasz.kasowicz@pkobp.pl

DM Trigon Polska

Michał Kozak
T   +48 22 4338 368
E   michal.kozak@trigon.pl

Erste Węgry

Tamas Pletser
T   +36 1 235 51 35
tamas.pletser@erstebroker.hu

Goldman Sachs Rosja

Geydar Mamedov
T   +7 485 645 40 41
E   geydar.mamedov@gs.com

Haitong  

zmiana analityka

IPOPEMA Securities SA  

zmiana analityka

mBank Dom Maklerski Polska Kamil Kliszcz
T   +48 22 438 24 02
E   kamil.kliszcz@mdm.pl
PATRIA Czechy Ondrej Konak
T   +42 221 424 111
E   konak@patria.cz
Raiffeisen Centrobank AG Austria

Oleg Galbur
T   +43 1 515 20 714
E   oleg.galbur@rcb.at

Societe Generale Indie

Monika Rajoria
T   +91 80 6716 8318
E   monika.rajoria@sgcib.com

UniCredit CAIB Poland   zmiana analityka
Vestor DM Polska

Beata Szparaga
T +48 22 378 91 69
E   beata.szparaga@vestor.pl 

Wood & Company Wielka Brytania

Jonathan Lamb
T +44 (0)20 3530 7621
E   jonathan.lamb@wood.com