Zleć nam nominację paliwa gazowego – zyskaj czas i komfort

Produkt "Nominacje" - edycja II

Szanowni Państwo,

wprowadziliśmy do swojej oferty produkt Nominacje- edycja II. Od dziś to PGNiG Obrót Detaliczny może za Państwa i w Państwa imieniu składać nominacje paliwa gazowego. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Gwarantuje Państwu komfort i oszczędność czasu gdyż cała odpowiedzialność za proces nominacji zostaje przeniesiona na PGNiG Obrót Detaliczny.

Informacje o ofercie

Proponujemy Państwu skorzystanie z oferty zmiany Umowy kompleksowej dostarczania Paliwa gazowego, zgodnie z którą oferujemy Państwu możliwość przeniesienia obowiązku składania nominacji tygodniowych oraz nominacji i renominacji dobowych paliwa gazowego na PGNiG Obrót Detaliczny.

Zgodnie z ofertą Klient będzie zobowiązany wyłącznie do składania nominacji i renominacji rocznych. Ze zwolnieniem Klienta z obowiązku składania nominacji tygodniowych oraz nominacji i renominacji paliwa gazowego do fizycznego punktu wyjścia określonego w Umowie nie wiążą się żadne dodatkowe koszty.

do góry

Grupa docelowa

Produkt Nominacje- edycja II dedykowany jest dla wszystkich Klientów Biznesowych PGNiG Obrót Detaliczny objętych procesem nominacji paliwa gazowego, pobierających paliwo gazowe o wolumenie co najmniej 4 580 kWh/h.

do góry

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z niniejszej oferty, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Doradcą Biznesowym w celu przygotowania dla Państwa odpowiedniego aneksu do Umowy.