Energia elektryczna dla Twojej firmy

Jesteśmy niezależni - sami pozyskujemy energię elektryczną i sprzedajemy ją terenie całego kraju. Możemy zaspokajać potrzeby energetyczne pojedynczych obiektów, osiedli mieszkaniowych, a także dużych zakładów przemysłowych.

Szukasz oszczędności w swojej firmie?

Zmień sprzedawcę energii elektrycznej na PGNiG Obrót Detaliczny już dziś!

Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty zapewniamy:

  • gwarancję stałej ceny w trakcie trwania kontraktu,
  • indywidualną obsługę świadczoną przez Doradców Biznesowych w całej Polsce,
  • minimum formalności przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej.

Szczegółowe informacje jak zmienić sprzedawcę energii elektrycznej znajdziecie Państwo w sekcji "Zmiana sprzedawcy" lub w najbliższym Biurze Obsługi Klienta.

do góry

PGNiG Obrót Detaliczny to ogólnopolski sprzedawca energii elektrycznej

Od 2011 roku posiadamy koncesję na sprzedaż energii elektrycznej, a od 2012 roku jako koncesjonowany ogólnopolski sprzedawca energii elektrycznej, dajemy naszym Klientom mozliwość jednoczesnego korzystania z energii elektrycznej i paliw gazowych. Nasze oferty konstruujemy z myślą o wygodzie i optymalizacji kosztów ponoszonych przez naszych Klientów.

Sprzedawana przez nas energia elektryczna pochodzi również z odnawialnych źródeł energii, co świadczy o tym, że jesteśmy odpowiedzialnym i proekologicznie działającym sprzedawcą. Celem naszej firmy w zakresie sprzedaży energii elektrycznej jest nie tylko zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, ale jednocześnie troska o środowisko naturalne.

W ramach Grupy Kapitałowej zajmujemy się również wytwarzaniem energii elektrycznej wykorzystując do tego celu proces kogeneracji (jednoczesnej produkcji energii elektrycznej i ciepła) w naszych elektrociepłowniach.